mBank najlepszym polskim bankiem w zakresie trade finance
Copy

Kopiuj tekst

mBank najlepszym polskim bankiem w zakresie trade finance

Międzynarodowy magazyn Global Finance uznał mBank za najlepszy bank w Polsce w zakresie trade finance. To kolejne wyróżnienie przyznane bankowi przez to prestiżowe medium. W listopadzie znalazł się wśród laureatów nagrody „Best online tresury services” oraz na liście najbezpieczniejszych banków Europy Środkowo-Wschodniej.

– Sukces osiągnięty w zakresie trade finance jest dla nas wyjątkowo ważny, ponieważ triumfujemy w tej kategorii po raz pierwszy – mówi Tomasz Wójtowicz, dyrektor departamentu finansowania handlu mBanku. – To dla nas najlepszy dowód na to, że zaangażowanie w ciągły rozwój oferty i dbałość o najwyższą jakość usług procentują. Magazyn Global Finance cieszy się dużym uznaniem w świecie profesjonalnych  usług finansowych i ta nagroda jest niekwestionowanym potwierdzeniem tego, że zmierzamy we właściwym kierunku – dodaje.Laureatów konkursu wybierano na podstawie oceny jakości oferowanych usług finansowania handlu, innowacyjności oferty produktowej, wolumenów zrealizowanych transakcji oraz kompetencji pracowników odpowiedzialnych za obszar trade finance. W tegorocznej edycji konkursu brały udział banki z 76 krajów świata.Magazyn Global Finance nagradza najlepsze banki również w innych kategoriach. W listopadzie mBank znalazł się na liście najbezpieczniejszych banków w regionie, tworzonej w oparciu o porównanie sumy aktywów oraz zestawienia długoterminowych ratingów kredytowych. W tym samym miesiącu magazyn docenił efektywność strategii pozyskiwania i obsługi klientów internetowych, wzrost ich liczby, szerokość oferty dostępnej online oraz design i funkcjonalności serwisu internetowego przyznając mBankowi nagrodę „Best online tresury services”.Magazyn Global Finance to istniejący od 1987 roku, specjalistyczny, międzynarodowy magazyn finansowy, zajmujący się publikacją analiz i informacji na temat przedsiębiorstw i instytucji finansowych z całego świata. Obecnie dociera do czytelników w 180 krajach, a jego nakład przekracza 50 000 egzemplarzy. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.