Kredyt przez internet w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Kredyt przez internet w mBanku

mBank wprowadza możliwość zawierania umów o kredyty konsumpcyjne przez internet.

Ramowa Umowa Kredytowa

to unikalny na polskim rynku sposób zawierania umów o kredyty konsumpcyjne w dogodnym dla Klienta czasie i miejscu. Wystarczy, że Klient raz w obecności Kuriera, lub przedstawiciela mBanku, podpisze taką umowę. Na tej podstawie można szybko i prosto zawierać Umowy kredytu przez internet, dzięki elektronicznemu podpisowi w systemie transakcyjnym mBanku - hasłom sms-owym lub hasłom jednorazowym.

Osoby, które chcą skorzystać z oferty KART kredytowych, KREDYTU odnawialnego lub KREDYTU gotówkowego i mają wcześniej podpisaną Ramową Umowę Kredytową, w sytuacji, gdy nie będą wymagane dodatkowe dokumenty do weryfikacji zdolności kredytowej, mogą zaciągnąć kredyt nie wychodząc z domu - podpisując umowę w sposób elektroniczny, w systemie transakcyjnym. Potwierdzenie udzielenia kredytu zostanie przesłana do Klienta po uruchomieniu kredytu.

Funkcjonalność elektronicznej akceptacji Umowy kredytu w pierwszej kolejności obejmować będzie wydanie karty kredytowej Visa Radość Życia, Visa Orange - w ścieżce potwierdzenia wniosku sms-em oraz KREDYTU gotówkowego.

Jesteśmy pierwszym bankiem w Polsce, który wdrożył możliwość elektronicznego podpisywania umów kredytowych w tak szerokim zakresie - nie kierując tej oferty tylko do wybranej grupy osób. Klienci zawierając pierwszą umowę o kredyt konsumpcyjny w mBanku będę podpisywać dwie umowy: Ramową Umowę Kredytową oraz umowę kredytu o poszczególny produkt kredytowy. Jeśli Klient zdecyduje się na kolejny produkt kredytowy w mBanku wystarczy, że złoży wniosek przez internet i zaakceptuje umowę poprzez jednorazowe hasło SMS lub papierowe. W ten sposób mBank chce jeszcze bardziej ułatwić i usprawnić procedury wszystkim osobom aktywnie korzystający z jego usług, likwidując konieczność każdorazowego zawierania umowy o konkretny produkt kredytowy w sposób tradycyjny - mówi Maciej Jeruzal, odpowiedzialny za wdrożenie RUK w mBanku. Jednocześnie Klienci mogą nadal składać wnioski o kredyty także w jednym z naszych mKiosków lub Centrów Finansowych - gdzie forma zawarcia umowy kredytu będzie taka, jak funkcjonuje obecnie - dodaje Maciej Jeruzal.

Dzięki RUK Klienci zyskują także możliwość zarządzania on-line limitami na poszczególnych produktach kredytowych a poprzez wspólny regulamin zwiększa się przejrzystość zasad korzystania z produktów kredytowych mBanku. Nowa funkcjonalność wdrażana będzie systematycznie do poszczególnych obowiązujących procesów udzielenia kredytów w mBanku.

mBank w ofercie KREDYTÓW konsumpcyjnych posiada:

KREDYT odnawialny przyznawany do bezpłatnego rachunku eKONTO, dzięki któremu można uzyskać gotówkę na bieżące wydatki nawet do 50 000 PLN. Linia kredytowa w rachunku zapewnia spokój w przypadku chwilowego braku środków oraz pozwala na sfinansowanie pilnych zakupów

KARTY kredytowe, które otrzymuje się na podstawie pozytywnej historii kredytowej, posiadając stały dochód, przenosząc kartę z innego banku albo posiadając status studenta lub doktoranta.

KREDYT gotówkowy - można go otrzymać na dowolny cel, bez zbędnych formalności, nawet przy niskich stałych dochodach. mBank nie wymaga poręczycieli czy dodatkowego ubezpieczenia.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.