Klienci mBank mobile zaproszeni do testów nowej usługi mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Klienci mBank mobile zaproszeni do testów nowej usługi mBanku

mBank mobile zaprosił swoich Klientów do przetestowania nowej usługi - potwierdzeń transakcji dokonywanych w mBanku za pomocą wiadomości SMS oraz email.

Dzięki usłudze powiadomień, Klienci mogą otrzymywać informacje o każdej zmianie na swoim rachunku w mBanku. Wiadomość o wpłynięciu na konto pensji, spłacie kredytu, czy płatności kartą płatniczą jest wysyłana na zarejestrowany w systemie numer telefonu komórkowego lub adres email. W ramach testów zostały zaproponowane promocyjne taryfy:

Powiadomienia mailowe:

powiadomienia mailowe (raz dziennie) 0 pln/ miesiąc

Powiadomienia smsowe:

Abonament 1 45 SMS-ów, za każdy następny 0,10pln 1 pln/ miesiąc
Abonament 2 20 SMSp-ów, za każdy następny 0,10pln 0,50 pln/ miesiąc
Abonament 3 Opłata pobrana za wysłane SMS-y po miesiącu ( ilość SMS-ów *0,10pln)

Powiadomienia transakcji umożliwiają otrzymywanie informacji o rachunku nawet wtedy, gdy nie można skorzystać z komputera, telefonu lub innego urządzenia przenośnego, mającego dostęp do Internetu.

Do testów, w ciągu zaledwie 4 dni, zgłosiło się 241 Klientów mBank mobile. Już po pierwszej godzinie od podania informacji o testach, aż 60 osób wyraziło chęć uczestniczenia w nich.

Testowanie nowej usługi rozpocznie się 26 lutego i potrwa około jednego miesiąca. mBank chce udostępnić nowa funkcjonalność wszystkim Klientom w ciągu najbliższych 3 miesięcy.


Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.