Eko kredyt hipoteczny w mBanku

Od 13 grudnia klienci zainteresowani kredytem hipotecznych w mBanku mogą skorzystać z oferty promocyjnej na zakup lub budowę energooszczędnej nieruchomości. Bank obniża marżę kredytu o 0,2 p.p oraz nie pobiera prowizji za jego udzielenie.
„Spotkajmy się w połowie drogi”. mBank rozpoczyna pilotaż ugód dla klientów spłacających kredyty we franku szwajcarskim

mBank rozpoczyna pilotaż ugód frankowych. Pomysł polega na przewalutowaniu obecnego kredytu na złote i umorzeniu części zadłużenia. Wcześniej bank porówna spłaty rzeczywistego kredytu we frankach z hipotetycznym kredytem w złotych. W ten sposób sprawdzi, czy i ile więcej...
mBank prezentuje: nowa oferta gamingowa
mBank przedstawia fanom gamingu nową propozycję konta. To nie jednorazowa promocja, ale kompletna platforma, dzięki której będzie można brać udział w wyzwaniach od mBanku, odblokowywać osiągnięcia i… wygrywać gamingowe nagrody. Bank planuje też regularne rabaty dla gracz...
Nowa strategia mBanku: od ikony mobilności do ikony możliwości
W ciągu najbliższych lat mBank chce stać się liderem zrównoważonej bankowości i ESG. Będzie aktywnie finansować zielone inwestycje, a klientów z branż tradycyjnych wspierać w ekotransformacji. Chce też dalej upowszechniać cyfrową obsługę i sprzedaż oraz towarzyszyć swoim...
Zbliżeniowy BLIK od dziś w mBanku

mBank uruchomił zbliżeniowe płatności mobilne BLIK, które pozwalają płacić smartfonem bez użycia karty. Usługa będzie dostępna od razu dla wszystkich klientów banku korzystających z urządzeń z systemem Android i HMS.
Bankowość prywatna mBanku uznana za najlepszą w Polsce według The Financial Times

The Financial Times ogłosił laureatów konkursu dla najlepszych Private Banking’ów na świecie. Po raz kolejny tytuł dla najlepszego private’u w Polsce zdobył mBank.
mBank: nawet ¾ procesów realizowanych zdalnie

Pandemia zmieniła nawyki klientów banków. Coraz chętniej korzystają z kanałów zdalnych. W mBanku na koniec 3 kwartału br. aż ¾ procesów jest realizowana właśnie tą drogą.  
Silne wyniki mBanku w III kw. 2021 r.
W III kwartale br. mBank wypracował rekordowe dochody podstawowe. Wzrosły też udziały rynkowe, zarówno w kredytach, jak i depozytach. Koszty ryzyka spadły. 
Płatności mobilne SwatchPAY! i Xiaomi Pay już w mBanku

mBank wprowadza do swojej oferty aż dwie nowe usługi, które pozwalają płacić zbliżeniowo bez użycia plastikowej karty. To SwatchPAY! i Xiaomi Pay.
6
7
8
9
10
11
12